KS Cuiavia Inowrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 23, wczoraj: 88
ogółem: 207 504

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2015-11-15 WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ WDA ŚWIECIE 17:00
15  2015-11-15 CHEMIK BYDGOSZCZ OLIMPIA GRUDZIĄDZ 17:00
15  2015-11-15 SPARTA BRODNICA CZARNI NAKŁO 17:00
15  2015-11-15 POGOŃ MOGILNO UNIA JANIKOWO 17:00
15  2015-11-14 LIDER WŁOCŁAWEK WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ 17:00
15  2015-11-14 UKS SMS WŁOCŁAWEK BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ 17:00
15  2015-11-14 MIEŃ LIPNO ELANA TORUŃ 17:00
15  2015-11-14 GWIAZDA BYDGOSZCZ CUIAVIA INOWROCŁAW 17:00
14  2015-11-11 ELANA TORUŃ GWIAZDA BYDGOSZCZ 17:00
14  2015-11-11 UNIA JANIKOWO MIEŃ LIPNO 17:00
14  2015-11-11 BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ POGOŃ MOGILNO 17:00
14  2015-11-11 WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ SPARTA BRODNICA 17:00
14  2015-11-11 OLIMPIA GRUDZIĄDZ LIDER WŁOCŁAWEK 17:00
14  2015-11-11 WDA ŚWIECIE CHEMIK BYDGOSZCZ 17:00
14  2015-11-11 CUIAVIA INOWROCŁAW WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 10:00
14  2015-11-10 CZARNI NAKŁO UKS SMS WŁOCŁAWEK 17:00
13  2015-11-08 CHEMIK BYDGOSZCZ WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 17:00
13  2015-11-08 ELANA TORUŃ CUIAVIA INOWROCŁAW 11:00
13  2015-11-07 LIDER WŁOCŁAWEK WDA ŚWIECIE 17:00
13  2015-11-07 SPARTA BRODNICA OLIMPIA GRUDZIĄDZ 17:00
13  2015-11-07 UKS SMS WŁOCŁAWEK WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ 17:00
13  2015-11-07 POGOŃ MOGILNO CZARNI NAKŁO 17:00
13  2015-11-07 MIEŃ LIPNO BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ 17:00
13  2015-11-07 GWIAZDA BYDGOSZCZ UNIA JANIKOWO 17:00
12  2015-10-25 UNIA JANIKOWO ELANA TORUŃ 17:00
12  2015-10-25 BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ GWIAZDA BYDGOSZCZ 17:00
12  2015-10-25 OLIMPIA GRUDZIĄDZ UKS SMS WŁOCŁAWEK 17:00
12  2015-10-25 WDA ŚWIECIE SPARTA BRODNICA 17:00
12  2015-10-25 WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ LIDER WŁOCŁAWEK 17:00
12  2015-10-25 CUIAVIA INOWROCŁAW CHEMIK BYDGOSZCZ 14:00
12  2015-10-24 CZARNI NAKŁO MIEŃ LIPNO 17:00
12  2015-10-24 WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ POGOŃ MOGILNO 17:00
11  2015-10-18 MIEŃ LIPNO WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ 17:00
11  2015-10-18 UNIA JANIKOWO CUIAVIA INOWROCŁAW 10:00
11  2015-10-17 LIDER WŁOCŁAWEK CHEMIK BYDGOSZCZ 17:00
11  2015-10-17 SPARTA BRODNICA WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 17:00
11  2015-10-17 UKS SMS WŁOCŁAWEK WDA ŚWIECIE 17:00
11  2015-10-17 POGOŃ MOGILNO OLIMPIA GRUDZIĄDZ 17:00
11  2015-10-17 GWIAZDA BYDGOSZCZ CZARNI NAKŁO 17:00
11  2015-10-17 ELANA TORUŃ BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ 17:00
10  2015-10-11 BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ UNIA JANIKOWO 17:00
10  2015-10-11 OLIMPIA GRUDZIĄDZ MIEŃ LIPNO 17:00
10  2015-10-11 WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ UKS SMS WŁOCŁAWEK 17:00
10  2015-10-11 CHEMIK BYDGOSZCZ SPARTA BRODNICA 17:00
10  2015-10-11 CUIAVIA INOWROCŁAW LIDER WŁOCŁAWEK 15:00
10  2015-10-10 CZARNI NAKŁO ELANA TORUŃ 17:00
10  2015-10-10 WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ GWIAZDA BYDGOSZCZ 17:00
10  2015-10-10 WDA ŚWIECIE POGOŃ MOGILNO 17:00
2015-10-04 ELANA TORUŃ WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ 17:00
2015-10-04 UNIA JANIKOWO CZARNI NAKŁO 17:00
2015-10-04 BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ CUIAVIA INOWROCŁAW 11:00
2015-10-03 SPARTA BRODNICA LIDER WŁOCŁAWEK 17:00
2015-10-03 UKS SMS WŁOCŁAWEK CHEMIK BYDGOSZCZ 17:00
2015-10-03 POGOŃ MOGILNO WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 17:00
2015-10-03 MIEŃ LIPNO WDA ŚWIECIE 17:00
2015-10-03 GWIAZDA BYDGOSZCZ OLIMPIA GRUDZIĄDZ 17:00
2015-09-27 OLIMPIA GRUDZIĄDZ ELANA TORUŃ 17:00
2015-09-27 WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ MIEŃ LIPNO 17:00
2015-09-27 CHEMIK BYDGOSZCZ POGOŃ MOGILNO 17:00
2015-09-27 CUIAVIA INOWROCŁAW SPARTA BRODNICA 16:00
2015-09-26 CZARNI NAKŁO BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ 17:00
2015-09-26 WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ UNIA JANIKOWO 17:00
2015-09-26 WDA ŚWIECIE GWIAZDA BYDGOSZCZ 17:00
2015-09-26 LIDER WŁOCŁAWEK UKS SMS WŁOCŁAWEK 17:00
2015-09-20 ELANA TORUŃ WDA ŚWIECIE 17:00
2015-09-20 UNIA JANIKOWO OLIMPIA GRUDZIĄDZ 17:00
2015-09-20 BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ 17:00
2015-09-19 UKS SMS WŁOCŁAWEK SPARTA BRODNICA 17:00
2015-09-19 POGOŃ MOGILNO LIDER WŁOCŁAWEK 17:00
2015-09-19 MIEŃ LIPNO CHEMIK BYDGOSZCZ 17:00
2015-09-19 GWIAZDA BYDGOSZCZ WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 17:00
2015-09-16 CZARNI NAKŁO CUIAVIA INOWROCŁAW 00:00
2015-09-13 OLIMPIA GRUDZIĄDZ BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ 17:00
2015-09-13 WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ ELANA TORUŃ 17:00
2015-09-13 CHEMIK BYDGOSZCZ GWIAZDA BYDGOSZCZ 17:00
2015-09-13 CUIAVIA INOWROCŁAW UKS SMS WŁOCŁAWEK 00:00
2015-09-12 WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ CZARNI NAKŁO 17:00
2015-09-12 WDA ŚWIECIE UNIA JANIKOWO 17:00
2015-09-12 LIDER WŁOCŁAWEK MIEŃ LIPNO 17:00
2015-09-12 SPARTA BRODNICA POGOŃ MOGILNO 17:00
2015-09-06 ELANA TORUŃ CHEMIK BYDGOSZCZ 17:00
2015-09-06 UNIA JANIKOWO WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 17:00
2015-09-06 BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ WDA ŚWIECIE 17:00
2015-09-05 POGOŃ MOGILNO UKS SMS WŁOCŁAWEK 17:00
2015-09-05 MIEŃ LIPNO SPARTA BRODNICA 17:00
2015-09-05 GWIAZDA BYDGOSZCZ LIDER WŁOCŁAWEK 17:00
2015-09-05 CZARNI NAKŁO OLIMPIA GRUDZIĄDZ 17:00
2015-09-05 WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ CUIAVIA INOWROCŁAW 10:00
2015-08-30 WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ 17:00
2015-08-30 CHEMIK BYDGOSZCZ UNIA JANIKOWO 17:00
2015-08-30 CUIAVIA INOWROCŁAW POGOŃ MOGILNO 12:00
2015-08-29 OLIMPIA GRUDZIĄDZ WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ 17:00
2015-08-29 WDA ŚWIECIE CZARNI NAKŁO 17:00
2015-08-29 LIDER WŁOCŁAWEK ELANA TORUŃ 17:00
2015-08-29 SPARTA BRODNICA GWIAZDA BYDGOSZCZ 17:00
2015-08-29 UKS SMS WŁOCŁAWEK MIEŃ LIPNO 17:00
2015-10-14 OLIMPIA GRUDZIĄDZ CUIAVIA INOWROCŁAW 16:00
2015-08-26 MIEŃ LIPNO 2:1 POGOŃ MOGILNO zobacz ›
2015-08-26 GWIAZDA BYDGOSZCZ 1:3 UKS SMS WŁOCŁAWEK zobacz ›
2015-08-26 ELANA TORUŃ 4:0 SPARTA BRODNICA zobacz ›
2015-08-26 UNIA JANIKOWO 1:4 LIDER WŁOCŁAWEK zobacz ›
2015-08-26 BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ 2:1 CHEMIK BYDGOSZCZ zobacz ›
2015-08-26 CZARNI NAKŁO WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 17:00
2015-08-26 WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ 1:3 WDA ŚWIECIE zobacz ›
2015-09-09 WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ 17:00
2015-09-02 CUIAVIA INOWROCŁAW MIEŃ LIPNO 17:30
2015-08-23 WDA ŚWIECIE 0:1 OLIMPIA GRUDZIĄDZ zobacz ›
2015-08-23 CHEMIK BYDGOSZCZ 13:0 CZARNI NAKŁO zobacz ›
2015-08-22 LIDER WŁOCŁAWEK 3:0 BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ zobacz ›
2015-08-22 SPARTA BRODNICA 1:2 UNIA JANIKOWO zobacz ›
2015-08-22 POGOŃ MOGILNO 1:2 GWIAZDA BYDGOSZCZ zobacz ›
2015-08-20 UKS SMS WŁOCŁAWEK 0:2 ELANA TORUŃ zobacz ›
2015-10-31 BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ SPARTA BRODNICA 13:00
2015-09-30 WDA ŚWIECIE CUIAVIA INOWROCŁAW 17:00
2015-09-02 ELANA TORUŃ POGOŃ MOGILNO 17:00
2015-09-02 CZARNI NAKŁO LIDER WŁOCŁAWEK 16:00
2015-09-02 WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ CHEMIK BYDGOSZCZ 17:00
2015-08-18 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 0:4 WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ zobacz ›
2015-08-16 UNIA JANIKOWO 1:2 UKS SMS WŁOCŁAWEK zobacz ›
2015-08-15 GWIAZDA BYDGOSZCZ 3:0 MIEŃ LIPNO zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
CUIAVIA INOWROCŁAW - POGOŃ MOGILNO
UKS SMS WŁOCŁAWEK - MIEŃ LIPNO
SPARTA BRODNICA - GWIAZDA BYDGOSZCZ
LIDER WŁOCŁAWEK - ELANA TORUŃ
CHEMIK BYDGOSZCZ - UNIA JANIKOWO
WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ - BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ
WDA ŚWIECIE - CZARNI NAKŁO
OLIMPIA GRUDZIĄDZ - WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
OLIMPIA GRUDZIĄDZ CUIAVIA INOWROCŁAW
WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK TORUŃ 1:3 WDA ŚWIECIE
CZARNI NAKŁO WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ
BUDOWLANI BKS BYDGOSZCZ 2:1 CHEMIK BYDGOSZCZ
UNIA JANIKOWO 1:4 LIDER WŁOCŁAWEK
ELANA TORUŃ 4:0 SPARTA BRODNICA
GWIAZDA BYDGOSZCZ 1:3 UKS SMS WŁOCŁAWEK
MIEŃ LIPNO 2:1 POGOŃ MOGILNO

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.